اخبار

به منظور صیانت از سرمایه انسانی و همچنین پیشگیری و کنترل بیماری کرونا، 200 نفر از کارکنان منطقه قم زیر پوشش گام اول طرح غربالگری کووید 19 قرار گرفتند
سه شنبه ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۳
[ تعداد بازدید:۷۶۲ ]
 
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه قم گفت: سال گذشته ۱۲ درصد ظرفیت عرضه سی‌ان‌جی در سطح استان افزایش یافت و درحال حاضر امکان عرضه سی ان جی به میزان ۵۶ هزار متر نرمال مکعب درساعت وجود دارد.
پنج شنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۰
[ تعداد بازدید:۱۲۳ ]
 
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه قم گفت: از ۲۸ اسفندماه ۱۳۹۹ تا پایان تعطیلات نوروز ۱۴۰۰، مصرف بنزین در این استان نسبت به مدت مشابه سال گذشته، صد درصد افزایش یافت.
سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ - ۹:۳۴
[ تعداد بازدید:۳۱۰ ]
 
مدیر منطقه قم از انجام بیش از 11هزار بازدید میدانی از نقاط عرضه و مصرف کنندگان سوخت مایع استان قم در سال 99 با هدف نظارت بر توزیع و مصرف سوخت خبر داد.
یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۹
[ تعداد بازدید:۵۶۵ ]
 
مدیر منطقه قم در اولین ساعات آغاز سال جدید که با نام تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها مزین گشته است، با حضور در تاسیسات انبار نفت شهید زین الدین با تقدیر از کارکنان عملیاتی و تبریک سال نو، روند سوخت‌رسانی در استان را مورد پایش قرار داد.
سه شنبه ۰۳ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۶
[ تعداد بازدید:۲۱۳ ]
 
در جلسه کمیته استانی مقابله با ویروس کرونا،استاندار قم از رییس و معاون ایمنی، بهداشت و محیط زیست شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه قم تقدیر بعمل آورد.
چهارشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۶
[ تعداد بازدید:۱۲۵ ]
 
به مناسبت فرارسیدن هفته منابع طبیعی و روز درختکاری، 120 اصله نهال مثمر با حضور مدیر،مسئولین و کارکنان در ستاد و انبار نفت شهید زین الدین کاشته شد
یکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۹
[ تعداد بازدید:۵۴۳ ]
 
هم‌زمان با میلاد با سعادت مولای متقیان حضرت علی (ع)، چهل‌ویکمین جایگاه عرضه سوخت سی‌ان‌جی به نام جایگاه پارسیان2 در منطقه قم به بهره‌برداری رسید.
شنبه ۰۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۳
[ تعداد بازدید:۷۵۹ ]
 
طی مراسمی از محمدمهدی مسعودی رئیس تامین و توزیع منطقه قم که به افتخار بازنشستگی نائل آمد و همچنین تعدادی از رانندگان فعال در امر سوخترسانی، تجلیل شد.
دوشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۷
[ تعداد بازدید:۲۱۴ ]
 
map
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران می باشد.