جزییات خبر

مدیر منطقه قم خبر داد:

نشست راهبردی/تخصصی سلامت کارکنان در منطقه قم برگزار شد

(یکشنبه ۲ تیر ۱۳۹۸) ۱۲:۰۷

به منظور بررسی راهنمای مدیریت فوریتهای پزشکی-MERP -نشست راهبردی/تخصصی سلامت کارکنان با حضور مسئولین منطقه و رئیس مرکز کار و سلامت خانواده صنعت نفت قم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه قم، محسن وزارتی مدیر منطقه از برگزاری نشست مشترک راهبردی/تخصصی سلامت کارکنان با هدف ارتقا طرح ریزی، اجرا و بهبود طرح فوریت های پزشکی و تبادل نظر در حوزه سلامت کارکنان با مرکز کار و سلامت خانواده صنعت نفت قم خبرداد. 

وزارتی گفت: اقدامات و فعالیت های انجام گرفته در حوزه سلامت کارکنان از سوی مرکز کار و سلامت خانواده صنعت نفت قم ستودنی است و همواره همکاری و تبادل نظر در حیطه بهبود سلامت کارکنان بین این دو مجموعه وجود داشته است؛

 وی افزود طرح فویت های پزشکی در چهار سطح و در یک ساختار مرحله ای طراحی شده و سناریو نویسی و شبیه سازی رویدادها در هر مرحله و زمان واکنش به طور کامل مشخص شده است. ایجاد سطح خود مراقبتی، خود امدادی و دیگر امدادی در کمتر از 4 دقیقه، هدف منطقه در سطح کمکهای اولیه و پایه در هر شیفت کاری است.

در ادامه سید علی عظیمی رئیس مرکز سلامت کار و خانواده صنعت نفت قم ضمن تشکر از پیشتاز بودن پخش منطقه قم در برگزاری مانورهای مدیریت بحران در حوزه اچ اس ای ، از استقرار نظام MERP در این مرکز خبر داد و از مشارکت در اجرای این طرح در پخش منطقه قم استقبال کرد.

گفتنی است در پایان این نشست بحث و تبادل نظر در حوزه بهداشت و سلامت کارکنان و ساز و کارهای بهبود و تسهیل ارائه خدمات انجام و از تلاش و زحمات بی وقفه کارکنان این مرکز قدردانی شد.

 

راهبردی


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما:

قم ، خیابان امام خمینی ، جنب پمپ بنزین ، شرکت ملی پخش فرآورده‎های نفتی منطقه قم

مرکز تلفن :                       36623212-025

تلفن کنترل نظارت:              36620877               

تلفن روابط عمومی:             36616579  
صندوق پستی :                 3516-37185
شماره فاکس :                   36619968
آدرس ایمیل :                    QOM@niopdc.ir
آدرس کانال های ما در شبکه های اجتماعی :

soroosh

سروش :                      QOM.NIOPDC@                                 

   eta

ایتا :                               Qom_niopdc@