جزییات خبر

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه قم به استفاده حداقل یکبار از کارت هوشمند سوخت، قبل از 20 مرداد ماه تأکید کرد.

(یکشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۸) ۱۶:۵۹

جزئیات استفاده از کارت هوشمند سوخت با توجه به طرح استفاده از کارت سوخت از 20 مرداد ماه توسط مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه قم تشریح شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه قم، محسن وزارتی در خصوص  اجرای طرح استفاده از کارت سوخت شخصی از تاریخ ۲۰ مردادماه  به تدریج در کشور با اولویت چهار کلان شهر تهران، تبریز، اصفهان و کرج در راستای مدیریت مصرف سوخت خبر داد.

وی با بیان اینکه از ۲۰ مرداد اولین مرحله طرح استفاده از کارت سوخت شخصی آغاز می‌شود، به مالکین خودروها و موتورسیکلت‌ها توصیه کرد برای اطمینان از صحت عملکرد کارت سوخت خود در مراجعه به جایگاه‌ها برای سوخت گیری از کارت سوخت شخصی استفاده کنند.

مدیر منطقه قم افزود: طبق آخرین اطلاعیه شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی آن دسته از صاحبان خودرو‌ها که کارت هوشمند سوخت خود را گم کرده و بر اساس فراخوان قبلی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران، نسبت به درج اطلاعات خود در سامانه دولت همراه اقدام و با طی کردن فرایند لازم، شماره حساب کارت اعتباری خود را ثبت کرده‌اند، نیازی به ثبت‌ نام مجدد ندارند و کارت هوشمند سوخت آن‌ها بر اساس ثبت‌نام انجام شده قبلی، صادر می‌شود و توسط شرکت پست جمهوری اسلامی ایران به آن‌ها تحویل داده خواهد شد.
در ادامه وزراتی درباره رمز کارت هوشمند سوخت گفت : رمز کارت‌های المثنی و یا خودروهای نو چهار رقم شماره سمت راست کد ملی مالک خودروها است که به عنوان رمز کارت سوخت در نظر گرفته شده است، در مواردی که مالکین خودرو رمز کارت هوشمند سوخت خود را فراموش نموده‌اند می‌توانند با در دست داشتن مدارک هویتی و مالکیت خودرو به شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه قم واقع در خیابان امام خمینی (ره) مراجعه و نسبت به رمزگشایی کارت سوخت اقدام کنند. ضمناً  اطلاعات لازم در سایت شرکت ملی پخش درج شده و شماره تماس مرکز پاسخگویی و ارتباط با مشتریان ۰۹۶۲۷ به صورت ۲۴ ساعته فعال و آماده ارائه راهنمایی‌های لازم در این خصوص است.

مدیر منطقه قم اظهار داشت که عده‌ای از شهروندان که کارت هوشمند سوخت خود را گم کرده‌اند و در فراخوان قبلی نسبت به ثبت‌نام از طریق سامانه دولت همراه اقدام نکرده‌اند، می‌توانند با در دست داشتن مدارک لازم به دفاتر پلیس +۱۰ مراجعه و نسبت به صدور کارت هوشمند سوخت المثنی اقدام کنند.

این مقام مسئول درباره زیرساخت‌های لازم برای اجرای این طرح خاطر نشان کرد،  سامانه هوشمند سوخت هیچ گاه جمع آوری نشده و بستر نرم افزاری و سخت افزاری آن در جایگاه‌های سوخت فراهم است و هیچ مشکلی در جایگاه‌ها برای عرضه سوخت با کارت شخصی وجود ندارد.

 

وزارتی


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما:

قم ، خیابان امام خمینی ، جنب پمپ بنزین ، شرکت ملی پخش فرآورده‎های نفتی منطقه قم

مرکز تلفن :                       36623212-025

تلفن کنترل نظارت:              36620877               

تلفن روابط عمومی:             36616579  
صندوق پستی :                 3516-37185
شماره فاکس :                   36619968
آدرس ایمیل :                    QOM@niopdc.ir
آدرس کانال های ما در شبکه های اجتماعی :

soroosh

سروش :                      QOM.NIOPDC@                                 

   eta

ایتا :                               Qom_niopdc@