جزییات خبر

نشست مسئولین منطقه با مالکین و متصدیان 61 باب مجاری عرضه سوخت استان قم

(دوشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۸) ۱۶:۰۶

نشست مدیر و مسئولین منطقه با مدیران و متصدیان مجاری عرضه سوخت در استان قم با هدف برنامه ریزی به منظور اجرای مطلوب طرح استفاده از کارت هوشمند سوخت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه قم، مدیر منطقه در جمع مالکین و متصدیان کلیه مجاری عرضه سوخت استان، ضمن تشکر از همراهی و همدلی ایشان در عرضه بههنگام و بموقع فرآورده، بر آمادگی صد در صد جایگاه ها برای ارائه خدمات با کارت سوخت از بیستم مرداد ماه جاری تأکید کرد.

وزارتی هدف اصلی از اجرای این طرح را نظارت و مدیریت سوخت به‌ ویژه بنزین در سطح کشور و جلوگیری از سوءاستفاده از کارتهای سوخت شخصی بیان کرد.

وی با بیان این موضوع که اطلاع رسانی در خصوص استفاده از کارت سوخت شخصی از طریق روابط عمومی شرکت انجام شده است، افزود: با توجه به قرار گرفتن استان قم در مسیر اصلی مواصلاتی ۱۷ استان کشور، لازم است که به منظور اجرای مطلوب طرح استفاده از کارت سوخت شخصی و سوخترسانی به بهترین نحو و با رعایت دقیق دستورالعملهای طرح، کلیه 61 باب جایگاه عرضه سوخت منطقه به ارائه راهنمائی و خدمات مطلوب به مردم، نظارت بر نصب اطلاعیه های شرکت در مجاری عرضه و اجرای آن بپردازند.

بر اساس این گزارش، وزارتی از پایش و نظارت بر عملکرد دستگاه‌های سامانه هوشمند سوخت و تجهیزات جایگاه ها و تلاش بی وقفه مسئولین و کارکنان منطقه در امر حذف رمز کارت سوخت و برقراری شرایط مطلوب جهت ایجاد شرایط بهینه برای اجرای این طرح  خبر داد.

 

رسانه جدید

 

جلسه جایگاه داران1
جلسه جایگاه داران2

 


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما:

قم ، خیابان امام خمینی ، جنب پمپ بنزین ، شرکت ملی پخش فرآورده‎های نفتی منطقه قم

مرکز تلفن :                       36623212-025

تلفن کنترل نظارت:              36620877               

تلفن روابط عمومی:             36616579  
صندوق پستی :                 3516-37185
شماره فاکس :                   36619968
آدرس ایمیل :                    QOM@niopdc.ir
آدرس کانال های ما در شبکه های اجتماعی :

soroosh

سروش :                      QOM.NIOPDC@                                 

   eta

ایتا :                               Qom_niopdc@