جزییات خبر

در راستای اجرای صحیح دستورالعمل های جاری شرکت انجام شد؛

بازدید گروه معین منطقه قم از تأسیسات انبار نفت شهید زین الدین، ناحیه مرکزی و واحدهای ستادی و بازرگانی در شهریور ماه 98

(سه شنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۸) ۱۳:۰۷

به منظور بررسی کنترل و رفع عدم انطباق های احتمالی دستور العمل ها، گروه معین منطقه از ناحیه مرکزی و تأسیسات انبار نفت شهید زین الدین، واحدهای ستادی و بازرگانی طی چند روز متوالی در هفته دوم شهریور ماه 98 بازدید بعمل آورد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه قم، گروه معین منطقه متشکل از معاون فنی و عملیاتی (سرپرست گروه معین)، رئیس ناحیه سیار و کارشناسان واحدهای کنترل نظارت، اچ اس ای، بازرگانی، مهندسی فرآورده ها، سامانه هوشمند،  سی ان جی و روابط عمومی، به منظور آگاهی از وضعیت موجود، بررسی و رسیدگی به مشکلات، درخواست ها و نیازمندیهای کارکنان و ارباب رجوع، کنترل کمیت و کیفیت فرآورده های نفتی و بررسی مسائل ایمنی مراکز عملیاتی و مجاری عرضه در هفته دوم شهریور ماه 98 از ناحیه مرکزی و تأسیسات انبار نفت بازدید کردند.

بر اساس این گزارش این بازدیدها در قالب سه گروه انجام شد. در روزهای اول و دوم بازدید با حضور در تأسیسات انبار نفت شهید زین الدین از واحدهای زیر مجموعه بازدید و راهکارهای مناسبی جهت بهبود خدمات ارائه و در پایان، جلسه جمع بندی با حضور رئیس تأسیسات انبار نفت جهت ابلاغ موانع و مشکلات احتمالی، به منظور پیگیری و رفع آنها برگزار شد.

در ادامه، گروه معین منطقه از ناحیه مرکزی و واحدهای زیر مجموعه و مجاری عرضه و واحد بازرگانی بازدید به عمل آورده و پس از بررسی های نهایی و تکمیل فرم های پایش، جلسه جمع بندی نهایی با حضور مشاور عالی مدیر برگزار و نتیجه بررسی و پایش به منظور پیگیری نقاط قابل بهبود تهیه و به مسئولین مربوطه ابلاغ شد.  براساس برنامه ریزی انجام شده در روز آخر، عمکلرد سال 98 واحدهای مالی و اداری منطقه نیز مورد بررسی و پایش قرار گرفت.

لازم به ذکر است گزارش نهائی گروه معین به مدیر منطقه ارسال شده تا جهت برنامه ریزی و بهبود عملکرد واحدهای پایش شده به مسئولین و کارکنان واحدها ابلاغ شود و در اولویت برنامه کاری شش ماهه دوم سال 98 در منطقه قرار گیرد.

 

معین 1

معین 5
معین 4
معین 3
معین 2
.
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما:

قم ، خیابان امام خمینی ، جنب پمپ بنزین ، شرکت ملی پخش فرآورده‎های نفتی منطقه قم

مرکز تلفن :                       36623212-025

تلفن کنترل نظارت:              36620877               

تلفن روابط عمومی:             36616579  
صندوق پستی :                 3516-37185
شماره فاکس :                   36619968
آدرس ایمیل :                    QOM@niopdc.ir
آدرس کانال های ما در شبکه های اجتماعی :

soroosh

سروش :                      QOM.NIOPDC@                                 

   eta

ایتا :                               Qom_niopdc@