جزییات خبر

کاهش 65 درصدی مصرف بنزین در قم

(سه شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۹) ۱۳:۵۰

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌‎های نفتی منطقه قم از کاهش 65 درصدی مصرف بنزین در نوروز ۹۹ تاکنون نسبت به مدت مشابه در نوروز ۹۸ خبر داد که نشان‌دهنده توجه مردم به رعایت دستورات و الزامات بهداشتی و عدم تردد و سفر می‌باشد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه قم به نقل از ایرنا سید محمود طاهری مدیر منطقه گفت: مصرف بنزین در اسفندماه ۹۸ نسبت به دوره مشابه در سال ۹۷،  ۴۵ درصد و نسبت به بهمن‌ماه، ۳۵ درصد کاهش داشته است.

وی با اشاره به کاهش مصرف سوخت سی ان جی، اضافه کرد: میزان مصرف در اسفند ۹۸ و نوروز ۹۹ نسبت به ۲ ماه دی و بهمن ۹۸ به‌طور متوسط ۳۰ درصد کاهش‌یافته است.

طاهری تصریح کرد: مقایسه این آمار با مدت مشابه پارسال به دلیل اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت و افزایش اقبال عمومی به سی ان جی نسبت به قبل از اجرای طرح، نیاز به تحلیل بیشتری دارد.

وی در ادامه تعداد جایگاه‌های سوخت استان قم را ۶۰ جایگاه سوخت مایع عنوان و بیان کرد: از این تعداد، ۲۰ جایگاه دومنظوره(سوخت مایع و سی ان جی) و ۱۹ جایگاه سی ان جی تک منظوره به ارائه خدمات به شهروندان می‌پردازد.

به گفته وی، تمام جایگاه‌های عرضه سوخت استان فعال بوده و با رعایت تمامی نکات بهداشتی در ۲۴ ساعت شبانه در حال سوخت‌رسانی و ارائه خدمات به شهروندان می‌باشند.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‎های نفتی منطقه قم تاکید کرد: با توجه به ضرورت پیشگیری از بیماری کرونا، در تمامی جایگاه‌های سوخت استان، سوخت‌گیری باید توسط اپراتور و با رعایت نکات بهداشتی انجام گیرد و بر این امر نظارت‌های محسوس و نامحسوس در قالب تیم‌هایی اعزامی از کارشناسان شرکت در دو و یا سه نوبت در طول شبانه روز انجام می‌شود.

طاهری ادامه داد: با توجه به این‌که ممکن است در بعضی ساعات پرترافیک اپراتور مشغول سوخت‌رسانی به خودروی دیگری باشد، از شهروندان خواهشمندیم با صبوری منتظر اتمام کار اپراتور باشند و درصورتی‌که عجله دارند با استفاده از دستکش‌های یک‌بارمصرف موجود در جایگاه‌ها، سوخت‌گیری را انجام دهند.

وی بابیان این‌که تمام جایگاه‌های عرضه سوخت موظف به ضدعفونی روزانه و تعبیه دستکش یک‌بارمصرف در جایگاه می‌باشند، ادامه داد: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه تخلف می‌توانند با مرکز پاسخگویی به شکایات ۰۹۶۲۷ شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران تماس گرفته که در کمتر از ۷۲ ساعت به شکایات آن‌ها رسیدگی خواهد شد.

 


444
3333
222
111
رسانه جدید

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما:

قم ، خیابان امام خمینی ، جنب پمپ بنزین ، شرکت ملی پخش فرآورده‎های نفتی منطقه قم

مرکز تلفن :                       36623212-025

تلفن کنترل نظارت:              36620877               

تلفن روابط عمومی:             36616579  
صندوق پستی :                 3516-37185
شماره فاکس :                   36619968
آدرس ایمیل :                    QOM@niopdc.ir
آدرس کانال های ما در شبکه های اجتماعی :

soroosh

سروش :                      QOM.NIOPDC@                                 

   eta

ایتا :                               Qom_niopdc@