جزییات خبر

پیام مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه قم به مناسبت سالروز شهادت امام علی (ع) و شب های قدر

(پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۱۰:۱۱

سید محمود طاهری مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه قم در طی پیامی سالروز شهادت مولی الموحدین، سرور متقین، امیرالمومنین حضرت علی(علیه السلام) را تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه قم ،سید محمود طاهری طی پیامی سالروز شهادت مولای متقیان، امیرالمومنین (ع) و شب های قدر را به عموم مسلمانان جهان، مردم شریف ایران به ویژه همکاران صنعت نفت تسلیت گفت.

در متن این پیام آمده است:

مولای متقیان امام علی (ع) ، فرزند کعبه ، نخستین شهید محراب و حقیقتی بزرگ به درخشندگی خورشید است.
مولی الموحدین علی بن ابیطالب(ع)، مظهر عدالت و مردانگی و حماسه آفرینی است که ملائکه آسمانی بر دستان توانایش در خیبر و خندق و بدر و حنین بوسه می زنند

ایام شهادت جانسوز مولای متقیان حضرت علی بن ابیطالب (ع)، مقارن است با دومین شب از لیالی پر برکت قدر که مشتاقان لقاء محبوب را به خود می خواند تا با احیاء این شب ،ناب ترین و زلال ترین صحنه نیایش انسان در مقام بندگی را به نمایش بگذارند .
اینک در شب های پر برکت قدر، خداوند بزرگ را شاکریم که بار دیگر توفیق عبادت و بندگی و بهره گیری از معنویات خوان گسترده الهی را نصیب ما فرموده و با یاد بزرگ مرد تاریخ بشریت حضرت امیرالمومنین علی(ع)، زیر باران رحمت "لیله القدر" می ایستیم تا جان‌هایمان تطهیر شود تا شاید به مضمون قدر که می گویند از هزار ماه برتر است دست یابیم گرچه ما را بر عظمت و شناسایی آن راهی نیست.
اینجانب، ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همکاران مومن و خدا جوی صنعت نفت ،بویژه همکاران زحمتکش منطقه قم ، توفیق درک فیوضات بیکران شب قدر را از خداوند تبارک و تعالی برایتان مسئلت دارم و ایام مصیبت شهادت امام اول شیعیان و پیشوای عدالت خواهان جهان حضرت علی (ع)را به محضر امام عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف،مقام معظم رهبری، مردم شریف ایران و همه همکاران عزیز تسلیت و تعزیت می گویم.

 

شهادت حضرت علی 2

 

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما:

قم ، خیابان امام خمینی ، جنب پمپ بنزین ، شرکت ملی پخش فرآورده‎های نفتی منطقه قم

مرکز تلفن :                       36623212-025

تلفن کنترل نظارت:              36620877               

تلفن روابط عمومی:             36616579  
صندوق پستی :                 3516-37185
شماره فاکس :                   36619968
آدرس ایمیل :                    QOM@niopdc.ir
آدرس کانال های ما در شبکه های اجتماعی :

soroosh

سروش :                      QOM.NIOPDC@                                 

   eta

ایتا :                               Qom_niopdc@