جزییات خبر

در راستای اجرای صحیح دستورالعمل های جاری شرکت ملی پخش انجام شد؛

بازدید گروه معین منطقه قم از تأسیسات انبار نفت شهید زین الدین، ناحیه مرکزی و واحدهای ستادی در خرداد ماه 99

(شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۹) ۰۹:۲۴

به منظور بررسی کنترل و رفع عدم انطباق های احتمالی دستور العمل ها، گروه معین منطقه از ناحیه مرکزی و تأسیسات انبار نفت شهید زین الدین، واحدهای ستادی و بازرگانی طی چند روز متوالی بازدید بعمل آورد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه قم، گروه معین منطقه متشکل از مدیر، معاونین و مسئولین واحدهای ستادی و عملیاتی به منظور آگاهی از وضعیت جاری سوخترسانی ، رسیدگی به نواقص و مشکلات احتمالی، درخواست ها و نیازمندی‌های کارکنان و ارباب رجوع، کنترل کمیت و کیفیت فرآورده های نفتی و بررسی مسائل ایمنی مراکز عملیاتی و مجاری عرضه در چند روز متوالی، از ناحیه مرکزی و تأسیسات انبار نفت بازدید کردند.
بر اساس این گزارش این بازدیدها در قالب سه گروه انجام شد. در روزهای اول و دوم بازدید، ضمن حضور در تأسیسات انبار نفت شهید زین الدین از واحدهای زیر مجموعه بازدید و راهکارهای مناسبی جهت بهبود خدمات ارائه و در پایان، جلسه جمع بندی با حضور رئیس تأسیسات انبار نفت جهت ابلاغ موانع و مشکلات احتمالی، به منظور پیگیری و رفع آنها برگزار شد.

در ادامه، گروه معین منطقه از ناحیه مرکزی و واحدهای زیر مجموعه و مجاری عرضه و واحد بازرگانی بازدید به عمل آورده و پس از بررسی های نهایی و تکمیل فرم های پایش، جلسه جمع بندی نهایی با حضور مدیر منطقه برگزار و نتیجه بررسی و پایش به منظور پیگیری نقاط قابل بهبود تهیه و به مسئولین مربوطه ابلاغ و موارد ارزشمندی برای حفظ و ارتقاء کیفیت خدمات شرکت طی جلسات تحلیل گزارشات گروه معین منطقه مطرح و به تصویب رسید.

 سید محمود طاهری مدیر منطقه قم در پایان جلسات اختتامیه گروه معین، از ارتقاء کیفیت ممیزی ها و گزارش ارائه شده توسط مسئولین منطقه اظهار رضایت کرد.

معین 01


معین 07
معین 06
معین 05
معین 04
معین 03
معین 02

معین 10

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما:

قم ، خیابان امام خمینی ، جنب پمپ بنزین ، شرکت ملی پخش فرآورده‎های نفتی منطقه قم

مرکز تلفن :                       36623212-025

تلفن کنترل نظارت:              36620877               

تلفن روابط عمومی:             36616579  
صندوق پستی :                 3516-37185
شماره فاکس :                   36619968
آدرس ایمیل :                    QOM@niopdc.ir
آدرس کانال های ما در شبکه های اجتماعی :

soroosh

سروش :                      QOM.NIOPDC@                                 

   eta

ایتا :                               Qom_niopdc@