جزییات خبر

رییس ناحیه مرکزی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه قم:

محدودیتی درتامین سوخت دیزل ژنراتورهای قم نداریم

(شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۹) ۱۴:۳۹

رییس ناحیه شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه قم گفت: سوخت دیزل ژنراتور هرشرکت یا نهادی که از سوی شرکت توزیع نیروی برق معرفی شود، تامین خواهد شد و محدودیتی در این زمینه نداریم.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه قم، عبدالله شادمهر رییس ناحیه مرکزی گفت: با هدف مشارکت در طرح جهادی تامین سوخت دیزل ژنراتورهای اضطراری و خود تامین شرکت‌های تولیدی، صنعتی، خدماتی، دستگاه‌های اجرایی سوخت دیزل ژنراتورها برای مشترکانی که قرارداد و یا تفاهم‌نامه را با شرکت توزیع نیروی برق استان منعقد نموده‌اند،‌ با نرخ دولتی تامین خواهد شد.

وی اضافه کرد: کمک به کاهش بار شبکه توزیع برق در هنگام پیک مصرف برق در تابستان و جلوگیری از خاموشی مشترکان برق خانگی از اهداف این طرح می‌باشد.

وی ادامه داد: بر این اساس شرکت‌ها و اداره‌های متقاضی باید با ثبت‌نام در سامانه درخواست فرآورده‌های نفتی به آدرس newtejaratasan.niopdc.ir شماره سریال ژنراتور را در اختیار شرکت برق قرار دهند تا این شرکت نسبت به درخواست گازوییل به نرخ دولتی از شرکت نفت اقدام می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: به‌منظور رعایت پروتکل‌های بهداشتی برای مشتریان مسبوق به سابقه بازدید کارشناسان به‌منظور شناسایی و تعیین سهمیه سوخت نیاز نمی‌باشد.

شادمهر گفت: سال گذشته بالغ بر ۱۵۰ شرکت و اداره دولتی نسبت به ثبت‌نام در این سامانه اقدام کردند و سوخت به نرخ دولتی در اختیارشان قرار گرفت.

وی با بیان این‌که امسال نیز استقبال خوبی از این طرح‌شده است، خاطرنشان کرد: تامین سوخت دیزل ژنراتورها به نرخ دولتی از نیمه خرداد تا نیمه شهریورماه اجرا می‌شود.

به گفته وی، در این طرح نرخ هر لیتر گازوییل، سه هزار ریال پیش‌بینی‌ شده‌است.


روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه قم
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما:

قم ، خیابان امام خمینی ، جنب پمپ بنزین ، شرکت ملی پخش فرآورده‎های نفتی منطقه قم

مرکز تلفن :                       36623212-025

تلفن کنترل نظارت:              36620877               

تلفن روابط عمومی:             36616579  
صندوق پستی :                 3516-37185
شماره فاکس :                   36619968
آدرس ایمیل :                    QOM@niopdc.ir
آدرس کانال های ما در شبکه های اجتماعی :

soroosh

سروش :                      QOM.NIOPDC@                                 

   eta

ایتا :                               Qom_niopdc@