جزییات خبر

مراسم قدردانی و تجلیل ازهمکار بازنشسته و رانندگان فعال در حمل و نقل فرآورده‌های نفتی منطقه قم

(دوشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۹) ۱۳:۰۷

طی مراسمی از محمدمهدی مسعودی رئیس تامین و توزیع منطقه قم که به افتخار بازنشستگی نائل آمد و همچنین تعدادی از رانندگان فعال در امر سوخترسانی، تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه قم، این مراسم بمنظور قدردانی از زحمات وخدمات صادقانه محمد مهدی مسعودی رئیس واحد تامین و توزیع و سه راننده فعال در بخش حمل و نقل فرآورده‌های نفتی با حضور مدیر، معاونین، روسای واحدها و مدیران عامل شرکت‌های حمل و نقل در سالن جلسات برگزار شد.

در ابتدای جلسه سید محمود طاهری مدیر منطقه، ضمن تبریک بازنشستگی آقای مسعودی و آرزوی سلامتی برای ایشان و خانواده محترمشان  گفت : از زحمات و خدمات شما همکار گرامی که بهترین سالهای عمر خود را در راه ارتقاء اهداف شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی، سپری نموده اید صمیمانه تشکر می نمایم وامیدوارم از تجربه، خرد و آگاهی جنابعالی که در طول این سالیان گذشته حاصل شده است، کمال استفاده بعمل آید.

طاهری در ادامه این مراسم از زحمات رانندگان نفتکش بویژه سه راننده منتخب و شرکت‌های حمل ونقل، تقدیر کرد و ابراز امیدواری نمود که رویه همکاری و همدلی فی مابین شرکت‌های حمل و نقل و شرکت ملی پخش، به فضل پروردگار بصورت روزافزون ادامه داشته باشد.

در پایان این مراسم با اهدای لوح تقدیر و هدایایی به رسم یادبود، از همکار بازنشسته و رانندگان فعال قدردانی شد.

 

تجلیل

تجلیل 2

 تجلیل 4
تجلیل  3
تجلیل

روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه قم
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید
map
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران می باشد.