جزییات خبر

مجلل ترین جایگاه سوخت سی ان جی کشور در استان قم به بهره‌ برداری رسید

(شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹) ۱۱:۴۳

هم‌زمان با میلاد با سعادت مولای متقیان حضرت علی (ع)، چهل‌ویکمین جایگاه عرضه سوخت سی‌ان‌جی به نام جایگاه پارسیان2 در منطقه قم به بهره‌برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه قم ،همسو با سیاست‌های ارائه خدمات مطلوب‌تر به شهروندان، کاهش ترافیک درون‌شهری، بهبود کیفیت هوا، سالم‌سازی محیط زیست و ترویج وتوسعه متوازن نقاط عرضه سوخت پاک سی‌ان‌جی، مجلل ترین جایگاه سی‌ان‌جی کشور در استان قم در روز میلاد مولی‌الموحدین علی ابن ابیطالب (ع) توسط مسئولین شرکت راه اندازی شد.

سید محمود طاهری مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه قم گفت: با توجه به اینکه احداث جایگاه‌های جدید در راستای خدمت رسانی مطلوب تر به هم استانی‌های گرامی و هموطنان عزیز می‌باشد، با راه اندازی جایگاه پارسیان2، تعداد جایگاه‌های عرضه سوخت سی ان جی این استان به 41 باب رسیده است.

مدیر این شرکت اظهار داشت: این جایگاه «پارسیان2» در ابتدای جاده جعفریه – ساوه، بلوار جضرت معصومه (س) واقع شده که با ظرفیت چهارهزارمترمکعب بر ساعت گاز فشرده طبیعی، شش دیسپنسر و دوازده نازل و قابلیت سوختگیری نود و شش هزارمترمکعب و امکان سوخت‌گیری پنج هزار و پانصد خودرو درطول شبانه روز دارد.

طاهری در ادامه افزود: این جایگاه با مالکیت بخش خصوصی، در زمینی به مساحت سه هزارمتر مربع احداث و مبلغ دویست و پنجاه میلیارد ریال هزینه در برداشته که به جهت راه اندازی بخش‌های خدمات رفاهی از جمله (رستوان، سوپرمارکت و...) اشتغال‌زایی ایجاد خواهد گردید.

لازم به ذکر است در طی سال جاری با راه اندازی تعداد دو باب جایگاه در استان قم، شش هزار متر مکعب بر ساعت گاز فشرده طبیعی به ظرفیت جایگاه‌ها اضافه شده است که نسبت به سال گذشته رشدی معادل 11/8 درصد در ظرفیت جایگاه‌ها را شاهد بودیم و در پی این افزایش ظرفیت، کاهش مدت زمان انتظار خودروها جهت سوختگیری مورد انتظار است.


رسانه جدید


پارسیان 2-2
پارسیان 2-1
پارسیان 2
پارسیان 2-3

روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه قم
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید
map
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران می باشد.