جزییات خبر

تاکنون بیش از 3900 خودروی عمومی در استان قم در طرح رایگان، دو گانه سوز شده است

(سه شنبه ۱ تیر ۱۴۰۰) ۱۰:۳۲

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه قم، گفت: از ابتدای اجرای طرح دوگانه سوز کردن رایگان خودروهای عمومی در کشور،بیش از 3900 خودروی مشمول طرح در استان قم بصورت رایگان دوگانه سوز شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه قم، سید محمود طاهری با اشاره به تبلیغات و اطلاع‌رسانی مستمر و تداوم اجرای طرح ملی، ثبت‌نام و تبدیل رایگان خودروهای بنزین سوز به سی‌ان‌جی در استان گفت: از آغاز اجرای این طرح تاکنون بالغ بر 4300 دستگاه خودرو عمومی ثبت نام نموده که 3939 دستگاه از خودروهای مذکور به سیستم دوگانه سوز CNG تبدیل شده است.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه قم بیان کرد: مالکان خودروهای مشمول که تاکنون جهت استفاده از طرح مذکور اقدم نکرده‌اند می‌توانند با ثبت‌نام در سامانه به آدرس  GCR.NIOPDC.IR برای گازسوز کردن وسلیه نقیله خود اقدام کنند.

وی افزود: طرح رایگان دوگانه سوز کردن خودروهای عمومی از طریق 5 کارگاه مجاز در استان قم، در حال اجراست.

گفتنی است، 40 باب جایگاه فعال سی‌ان‌جی در استان قم، موجود است که با ظرفیت کلی عرضه 56755 نرمال متر مکعب در ساعت در حال ارائه خدمات به شهروندان می‌باشد و با ارتقاء ظرفیت تجهیزات موجود دو باب جایگاه طی ماه‌های آینده، 1500 نرمال متر مکعب بر ساعت به ظرفیت موجود اضافه خواهد شد.


طاهری

روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه قم
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید
map
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران می باشد.