جزییات خبر

مشکل پرداخت وجه در جایگاه های سوخت قم مرتفع شد

(دوشنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۰) ۰۷:۲۲

پرداخت نقدی در برخی جایگاه‌های سوخت قم طی روز گذشته گلایه های مردمی را به همراه داشت.

به گزارش شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه قم، پول نقد یا همان پول کاغذی همیشه احتمال انتقال انواع  آلودگی‌ها را با خود به همراه دارد و این روز‌ها می‌تواند ناقل خطرناک کووید ۱۹ باشد.

طبق گزارشات مردمی در دو روز گذشته دستگاه کارت خوان برخی جایگاه‌های سوخت قم قطع و پول نقد از مردم دریافت می‌شد موضوعی که گلایه‌هایی را به همراه  داشت.

محمد حسین گلاب، سرپرست روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه قم درباره علت قطعی دستگاه های کارت خوان برخی جایگاه های سوخت قم گفت: این قطعی ها مربوط به درگاه بانک ملت بوده است و بانک ملت اعلام کرد که در حال حاضر مشکل قطعی ایستگاه‌های پرداخت بانک ملت (pay station) جایگاههای سوخت برطرف شده است.

وی ادامه داد:با چندین جایگاه‌ سوخت قم تماس تلفنی برقرار شد که مشکلی برای دریافت غیر نقدی وجه نداشتند.

گلاب  افزود:در حال حاضر پرداخت بهای سوخت گیری همچنان از طریق کارت‌های بانکی و با استفاده از دستگاه‌های پرداخت بانکی مستقر در جایگاه‌های سوخت بدون مشکل انجام می شود.

استان قم دارای ٨٢ نقطه عرضهCNG و بنزین فعال است که از این تعداد، در ٦٢ جایگاه بنزین و در ۴۱ جایگاه نیز سی ان جی عرضه می‌شود.ضمن اینکه در ۲۰ جایگاه صرفا سی ان جی و در ۲۱ جایگاه به‌صورت مشترک بنزین و سی ان جی عرضه می‌شود.

 

پرداخت الکترونیکی

پرداخت الکترونیکی1

روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه قم
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید
map
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران می باشد.