جزییات خبر

سوخت‌رسانی پایدار و مطلوب با کنترل و نظارت دقیق تر در منطقه قم ادامه دارد

(چهارشنبه ۳ شهریور ۱۴۰۰) ۱۴:۵۱

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه قم از رشد 9 درصدی توزیع فرآورده‌های نفتی در چهار ماه اول سال جاری در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی منطقه قم، سید محمود طاهری مدیر منطقه گفت: سوخترسانی در چهار ماهه اول سال 1400 نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشدی معادل 9 درصد داشته و این در حالیست که کنترل و نظارت کمی و کیفی بر امر توزیع فرآورده‌های نفتی، تأمین به موقع سوخت در سایه تعاملات با سازمان‌های مرتبط در سطح ملی و استانی و همچنین مدیران مناطق همجوار و انجمن صنفی جایگاه‌هداران شرکت‌های حمل و نقل با وجود مشکلات و چالش‌های شبکه حمل و نقل فرآورده‌های نفتی خصوصاً در ایام شیوع کرونا محقق گردید.

طاهری افزود: با توجه به توسعه شبکه گاز رسانی در سطح استان، توزیع سوخت نفت سفید نسبت به دوره مشابه سال گذشته با کاهش چشم‌گیر 89 درصدی مواجه شده است .

وی همچنین خاطر نشان کرد با توجه به قطعی‌های مکرر برق در فصل تابستان و تکیه بر سوخت مایع ژنراتورهای مولد برق در بخش صنعت، خدمات، نیروگاه حرارتی سیکل ترکیبی و بعضاً خانوار استان، تامین و توزیع نفتگاز رشد 4 درصدی داشته است.

سید محمود طاهری به تامین سوخت مایع مورد نیاز استان از طریق خط لوله اصلی انتقال فرآورده، ورود نفتکش از سایر مناطق، حجم وسیع بارگیری فرآورده‌های نفتی مختلف با تلاش شبانه‌روزی پرسنل خدوم انبار نفت شهید زین‌الدین قم در امر ذخیره‌سازی و کنترل کیفی انواع مختلف فرآورده نیز اشاره کرد.

وی در ادامه افزود : مصرف سوخت بنزین در چهار ماهه اول سال جاری نسبت به سال گذشته 17 در صد رشد داشته و این میزان در بازه زمانی مذکور درخصوص مصرف سی ان جی 15 درصد رشد داشته است.

گفتنی است منطقه قم با تعداد 83 باب جایگاه تک منظوره و چند منظوره و سی ان جی در حال تامین سوخت بخش حمل و نقل سبک و سنگین شهری و برون شهری می‌باشد.

 

طاهری1

 


روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه قم
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید
map
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران می باشد.