جزییات خبر

هم‌زمان با هفته دولت محقق شد؛

افتتاح شصت و سومین جایگاه سوخت مایع در استان قم

(شنبه ۶ شهریور ۱۴۰۰) ۱۳:۵۹

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه قم از افتتاح یک باب جایگاه جدید در این استان خبر داد و گفت: با راه‌اندازی این جایگاه، شماره جایگاه‌های عرضه سوخت در سطح منطقه به 63 باب افزایش یافت.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه قم، سید محمود طاهری در این باره افزود: این جایگاه‌ با مشارکت بخش خصوصی احداث شده و در مجموع دارای 3 سکو، 6 تلمبه و 12نازل عرضه بنزین است.

وی تأکید کرد: این جایگاه تازه‌ تأسیس با نام‌ الماس شهر (بهبودی) در زمینی به مساحت دو هزار و 400 مترمربع و با سرمایه‌گذاری مبلغی معادل یکصد و پنجاه میلیارد ریال (بدون احتساب هزینه زمین) واقع در پردیسان، بلوار آزادی نبش بلوار شهید احمد کوچکی احداث و به مناسبت هفته دولت به‌طور رسمی راه‌اندازی شد.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه قم اشاره کرد: این پروژه از جمله طرح‌های اشتغال‌زایی است که با ساخت آن، 11نفر به‌طور مستقیم مشغول به کار شده‌اند و از مهم‌ترین اهداف احداث این جایگاه‌، توسعه خدمات دولت، ایجاد اشتغال، کاهش مسیرهای سوخت‌رسانی خودروها، کاهش صف انتظار سوخت‌گیری در هسته مرکزی شهر  و استفاده از توان بخش خصوصی برای ارائه خدمات مطلوب به شهروندان به ویژه ساکنین شهر پردیسان است.


الماس شهر 2
الماس شهر 1

روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه قم
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید
map
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران می باشد.